Başkent Alışveriş ve Moda Festivali
4.0 (1730 Google Yorumu)

Başkent alışveriş festivali, üreticilerin ve tüketicilerin istekleri doğrultusunda bir araya gelmek için yapılmıştır.

Her yıl yapılan bu festivalde  ziyaretçiler ticari, sosyal ve ekonomik anlamda alışveriş yapmış olacaklar hem de ürünleri indirimli bir şekilde alma fırsatı yakalayacaklardır. Altınpark Anfa Expo Center Fuar alanında düzenlenen Başkent Alışveriş ve Moda festivaline bu yılda yoğun ilgi olacağı düşünülmektedir. Sevilen markalar ünlü firmalar bu festivalde indirimli ürünlerini satışa sunacaktır. Festival 12 ocak 16 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecektir. Sabah 10:00 Aksam 20:00 arası ziyaretçilerini kabul edecektir. Festivalde sadece giyecek değil yiyecek kısımlarına da yer verilmiştir. Fuar içinde festival hatırası için fotoğraf çekilebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Başkente alışveriş ve moda festivalinde istediğiniz ürünleri indirimli alabilmek ve istediğiniz modelleri bulabilmek için erkenden gitmenizi tavsiye edilir.Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 1730 yorumun ortalaması 4.0
Aydan Ufuktepe
20 Mar 2022
(10 ay önce)
Altındağ bölgesinde yer alan Altınpark yeşil bitki örtüsü, havuzları, oyun parkları ve işletmeleriyle Expo merkezi ile Ankara’nın büyük ve güzel parklardan bir birisi Altınpark içersinde bulunan kongre ve sergi salonlarında bir çok alanda fuar, etkinlik, gösteride yapılmakta. Ailenizle, arkadaşlarınızla birlikte hoş vakit geçirebileceğiniz güzel bir park olan Altınparkta şehrin gürültüsünden uzaklaşıp doğayla buluşabilirsiniz. Çocuklar İçin alternatifli oyun alanları var çocukların güzel vakit geçireceği bir park⭐️⭐️
Seyyar Çift
17 Ara 2022
(bir ay önce)
Aralık 2022 kareleri olarak burada dursun. Bu parkı zamanında şehrimize kazandıranları tebrik etmek gerekir. İster kahvenizi yudumlayın, ister spor yapın, ister lunaparkta eğlenin, ister çimlere serilin sohbet edin, ister restoranda yemek yiyin. Tuvaletler temiz. Camiye erişim çok kolay. Harika bir hafta sonu oldu.
Mustafa Bey
01 Ara 2022
(bir ay önce)
Normal bir park, Ankarada bulunan parklara oranla büyük bir park. İçerisinde lunapark, Wc, otopark, cafe vb. çoğu şey var. Sonbaharda gitmek çok güzel oldu. Hem sakin hem fotoğraflık çok iyi manzarası var. Girişinde Gaziantep günü vardı. Çok güzel içli köfte yedim :) gidilebilir.
Onur Durmuş
15 Şub 2022
(11 ay önce)
subayevleri’nde arkadaşımda kaldığım 1 haftalık süreçte kafa dinlemeye, yürüyüş yapmaya, nefes almaya sürekli çıktığım yer. ben çok beğendim bu alanı, izmir’in kültürpark’ına benzettim fakat spor alanları yok o kadar. şehrin bu tür yeşil alanları insanların nefes alması için korunması ve geliştirilmesi gerek. yorumlara bakılırsa biraz daha özen gösterilmesi gerek.
Adem Aydın
10 Ara 2022
(bir ay önce)
Havaalanı Yolunda Bulunan Yeşillik Mini Göl ve Mini Gençlik parkı ile Hizmet veren Bir Park. Son Yıllarda Yöresel Şehirlerin Lezzet Tanıtımlarına Ev Sahipliği Yapıyor. Aşırı düzensiz ve Tertipsiz bir organizasyon yeri .Satılan ürünler denetlenmeli bir çoğu Lezzetsiz Ve Sahte ürünler Diyebiliriz Dikkat etmelisiniz .

Değerlendirin
Başkent Alışveriş ve Moda Festivali
4.0 (1730 Google Yorumu)
Altınpark, 06140 Altındağ/Ankara, Türkiye
25 Oca 2023