Alaçatı Plajlarında Deniz Keyfi
4.2 (790 Google Yorumu)

Mavi bayraklı koy ve kıyılarıyla masmavi deniz Alaçatı sahillerinde sizleri bekliyor.

Mavi bayraklı koy ve kıyılarıyla masmavi deniz Alaçatı sahillerinde sizleri bekliyor.Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 790 yorumun ortalaması 4.2
Efgan Kaya
14 Ağu 2022
(4 ay önce)
Gittiğim plajlar içinde en dalgası olmayan serin mi serin havası suyu pırıl pırıl balıkları görebiliyırsun ayak ısırmıyor kaçıyorlar aile çocuklar için uygun etrafta deniz spor aleti kiralayan ve otel plajı mevcut şemsiye ve yiyecek içecek getir tadını çıkar duş ve wc özel işletmede var. Ulaşım alaçatıya yakın mesafede sörf plajını geçince
Bilge S
22 Haz 2022
(6 ay önce)
Denizi uzun bir süre sığ giden küçük bir plaj. Temiz ve soyunma kabini var. Etrafında şezlong kiralayabileceğiniz küçük işletmeler mevcut. Haziran 2022 şezlong şemsiye fiyatı 200 lira. Su sporları için işletmelerde mevcut.
Alicia
11 Haz 2022
(6 ay önce)
Cok Güzel bir Plaj,Plaji Kum suyu cok berrak Şezlong ve şemsiye ücretleri kisi basi 100TL, halka acik yeride mevcut ücretsiz tabi semsiyenizi ve sandalyenizi yaninizda getirmeniz lazim.Isletmede icecek Fiyatlari makul
Ayşenur Özbaş
23 Haz 2022
(6 ay önce)
Suyu muhteşem, deniz öyle çok da soğuk değil ilk girişte ama açıldıkça buz gibi oluyor. Yüzdükçe üşüme hissi gidiyor. Ayrıca kumsalı da çok rüzgarlı değil. Deniz de dalgasız. Çok ideal bir plaj dalgalı deniz sevmeyenler için.
Ceyda
16 Ağu 2021
(bir yıl önce)
Çark plajını çok beğendik. Denizin dibi tertemiz, sığ ve ne kadar ilerlerseniz de ayağınız yere değiyor. Su soğuk ama güzel. Öğleden sonra kalabalıklaşıyor bu yüzden biz hep 10 civarı gidip sakin bir şekilde plajın keyfini çıkardık. Şemsiye ve şezlong kişi başı 60 lira, yemekler de diğer yerlere göre uygun ve iyiydi. Hamburger ve pizza denedik özellikle hamburgerini beğendik.

Değerlendirin
Alaçatı Plajlarında Deniz Keyfi
4.2 (790 Google Yorumu)
Çark Plajı, Alaçatı, Uğur Mumcu Cd. 16/a, 35930 Alaçatı / Çeşme/Çeşme/İzmir, Türkiye
03 Oca 2023
+