Alışveriş Merkezleri

Alışveriş merkezleri, günümüzün modern toplumlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olan büyük ve çok çeşitli mağazaların yer aldığı ticaret merkezleridir.
Alışveriş Merkezleri, Alışveriş merkezleri, tüketicilere geniş bir ürün yelpazesi sunarken aynı zamanda sosyal bir buluşma noktası olarak da hizmet veren yerlerdir. Bu nedenle, alışveriş, yeme içme ve eğlenceyi bir arada sunan bu tür ticari kompleksler, birçok insan için popüler bir destinasyondur. Alışveriş Merkezleri, Alışveriş Merkezleri Kaçta Kapanıyor, Alışveriş Merkezleri Kaçta Açılıyor, Airport Alışveriş Merkezi, Alışveriş Merkezleri Bayramda Kapalı Mı Hakkında merak ettiğiniz bilgiler Nomatto’da!

Vadistanbul

Vadistanbul, Türkiye'nin İstanbul şehrinde bulunan bir karma kullanım projesidir. Bu proje, ofisler, konutlar, alışveriş merkezi, ...

Akbatı AVM

Akbatı AVM, 2008 yılında Esenyurt ilçesinde hizmete giren bir alışveriş merkezi olup, geniş bir yelpazedeki ...

Özdilek Afyonkarahisar AVM

Özdilek Afyonkarahisar AVM, Özdilek Alışveriş Merkezleri, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla 7'den 70'e herkesin beğenisini ...

Park Afyon AVM

Park Afyon AVM, alışverişin ve eğlencenin buluşma noktasıdır, modern mimarisi ve geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerini ...

Yeşilyurt AVM

Yeşilyurt AVM, Yeşilyurt Alışveriş Merkezi, Samsun'un alışveriş tutkunlarına modern mağazalar, lezzetli yeme içme seçenekleri ve ...

Piazza AVM

Piazza AVM, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Samsun'un en canlı ve çekici noktalarından biridir. Modern ...

Bulvar AVM

Bulvar AVM, Bulvar Samsun, tarihi Tütün Fabrikası'nın modern bir dönüşümü olarak bugün hem yerel sakinlerin ...

14 Burda Avm

14 Burda Avm, Bolu'nun kalbinde yaşam ve eğlenceyi bir araya getiren modern bir alışveriş merkezidir. ...

Alışveriş Merkezleri, Alışveriş merkezi, kısaca AVM olarak da bilinir, genellikle büyük bir binanın içinde veya çevresinde bulunan, farklı mağazaların, restoranların, eğlence alanlarının, sinema salonlarının ve diğer ticari işletmelerin bir araya geldiği, tüketicilere geniş bir ürün yelpazesi sunan ticari komplekslerdir. Alışveriş merkezleri, müşterilere alışveriş yapma, yemek yeme, eğlenme ve zamanlarını geçirme imkânı sunar. 

  • Alışveriş Merkezleri Kaçta Açılıyor:  Alışveriş merkezleri kaçta açılıyor, genellikle sabah 10:00 ile 11:00 arasında açılırlar. Bazı özel günlerde veya etkinliklerde açılış saatleri değişebilmektedir.
  • Alışveriş Merkezleri Kaçta Kapanıyor: Alışveriş merkezleri kaçta kapanıyor, genellikle akşam 21:00 ile 22:00 arasında kapanırlar. Özellikle büyük alışveriş merkezleri, uzun çalışma saatleri sunarlar.
  • Airport Alışveriş Merkezi: Airport alışveriş merkezi, adından da anlaşılacağı gibi havalimanlarında bulunan bir alışveriş merkezi türüdür. Bu tür alışveriş merkezleri, yolcuların ve havaalanını kullanan diğer kişilerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmış ve genellikle uçuş bekleme alanlarında veya havalimanı terminallerinde bulunur.
  • Alışveriş Merkezleri Bayramda Kapalı Mı: Alışveriş merkezleri bayramda kapalı mı, bayram tatilleri genellikle ülkeden ülkeye ve hatta yerel düzeyde farklılık gösterebilir. Bazı alışveriş merkezleri, bayram tatillerinde normal çalışma saatlerine devam edebilir, bazıları ise özel tatil saatlerine geçebilir veya tamamen kapalı olabilir. Özellikle büyük bayramlarda (Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi) alışveriş merkezlerinin çalışma saatlerinde değişiklikler olabilir.