Kaş'ta Gezilecek Yerler Listesi

Kaş'ta gezilecek yerler listesi, Kaş, Antalya'nın kalbinde yer alan bir hazine gibi parlıyor; mavi denizi, antik izleri ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini büyüleyen bir mükemmellik sunuyor. Birçok turistik gezi planı oluşturabileceğiniz Antalya Kaş merkez gezilecek yerler listesi arasında, Antiphellos Antik Tiyatrosu, Uzun Çarşı ve Kral Mezarı, Patara Antik Kenti, Xanthos Antik Kenti, Demre, Likya Uygarlıkları Müzesi, Batıkşehir ve Kekova, Simena-Kaleköy, Uçağız, Saklıkent Kanyonu, kalkan kaş antalya gibi yerler bulunmaktadır. Kaş'ın gezilecek yerleri listesi,  kaş otelleri, kaş kalkan nerede yemek yenir, , kaş hava durumu, Antalya kaş kamp alanları ve gezi planları aşağıda sunulmuştur.
Nüfus: 60839
Rakım: 40m

Bir Bakışta Kaş

Antalya'nın gezilecek yerleri arasında bulunan, Antalyanın incisi Kaş, Akdeniz'in gözde turistik bölgelerinden biri olarak öne çıkıyor. Doğal, tarihi dokusu ve mavi deniziyle ziyaretçilerini büyülemeyi başarıyor. Eşsiz bir tatil deneyimi sunan bu beldede, her zevke hitap eden aktiviteler ve keşfedilecek birçok yer bulunuyor.  Kaş ne yenir ne içilir? Kaş ta ne yapılır? Kaş karavan kamp alanları? Kaş hava durumu nasıldır?  Kaş kalkan nerede yemek yenir? Gibi sorularınıza yönelik hazırlamış olduğumuz sayfamızda kendinize ve zamanınıza uygun Kaş gezi planlarını görebilir isterseniz kendi gezi planınızı da oluşturabilirsiniz. Antalya Kaş gezilecek yerlerde Kaputaş Plajı, Saklıkent Kanyonu, Patara Antik Kenti, Roma döneminden kalma kalıntıları ve  Patara Plajı Antik tiyatro, hamamlar ve sütunlu caddeler burada keşfedilebilecek önemli yapılar arasındadır. 

Kaş
Daha Fazla

Faydalı Bilgiler

Mevsim Ortalaması

30 °C

İdeal Ziyaret Zamanı

İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış

İdeal Gezi Süresi

3 Gün Gün

Gezi Planı Sayısı

3
Yakın Rotalar

Kaş Gezi Plan Önerileri

Denize kıvrım kıvrım uzanan bir yarımada üzerine konumlanmış bambaşka Kaş.

Nerede Kalınır?

Kaş'ta konaklamak için çeşitli seçenekler bulunmaktadır; tatil köyleri, butik oteller, karavan ile konaklama, kamp alanları, pansiyonlar ve şehir merkezindeki konaklama tesisleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Nerede Yenir?

Kaş, hem Türk mutfağından lezzetler sunan hem de uluslararası mutfaklardan tatlar bulabileceğiniz çeşitli restoranlarıyla ünlüdür. Kaş'ta nerede ne yenir, Nerede ne içilir? sorularınız için sizin için tadabileceğiniz lezzetler ve yöresel yemekler bulunan restoranları sıraladık.

Ne Yapılır?

Kaş, muhteşem doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla ziyaretçilerine birçok aktivite imkanı sunan bir destinasyondur. İşte Kaş'ta yapabileceğiniz bazı aktiviteler:

Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 1.712 yorumun ortalaması 4.3
Tripadvisor Yorumlarda 1.712 yorumun ortalaması 4.7
Henüz hiçbir değerlendirme bulunmamaktadır.
Değerlendirin

Soru / Cevap

Henüz hiçbir soru bulunmamaktadır.
Soru Sor