Uludağ Kış Sporları

Uludağ'da kayak, snowboard ve kızak gibi bir çok kış sporunu bulabilecceğiniz gibi eğer şubat ayında giderseniz Whitefeste de katılabilirsiniz.

Uludağ Kış Sporları

Uludağ'da kayak, snowboard ve kızak gibi bir çok kış sporunu bulabilecceğiniz gibi eğer şubat ayında giderseniz Whitefeste de katılabilirsiniz.

Uludağ'da kayak, snowboard ve kızak gibi bir çok kış sporunu bulabilecceğiniz gibi eğer şubat ayında giderseniz Whitefeste de katılabilirsiniz. Uludağ’da birçok otelde kayak ve snowboard için özel ders alabilirsiniz. Bunlardan biri Karinna Otel. Kişiye özel veya grup halinde ders alma imkanınız olan bu kursta 1 ders süresi 50 dakika. Ders fiyatları ise şu şekilde:

1 Kişilik Özel Ders1 Ders 250.00

2 Kişilik Özel Ders1 Ders 320.00

3 Kişilik Özel Ders1 Ders 420.00

4 Kişilik Özel Ders1 Ders 480.00 Grup Dersi ( 1 Kişilik Ücret )1 Ders 100.00 TL

Kayak Okulu Programı ( 1 Kişilik Ücret )4 Ders 400.00 TL

Soğukpınar, 16370 Osmangazi/Bursa, Türkiye

Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 214 yorumun ortalaması 4.8
Ersin YEŞİLYURT
17 Haz 2022
(6 ay önce)
Bursanin harika manzarasi olan görülmesi gereken bir yer
Gökhan Bulut
25 Tem 2021
(bir yıl önce)
Uludağ Zirvesine yürüyecek arkadaşlara birkaç tavsiyede bulunmak isterim:) *Yaz kış fark etmeksizin mutlaka güneş kremini sürün. Kışın güneş mi var ? Diye düşünmeyin, hava soğuk olabilir ama güneş yakar. * Ter atan kıyafetler tercih edin. Pamuklu kıyafetler teri tutacağı için hasta edebilir. Yaz aylarında dahi zirve soğuk ve esintilidir. Kış aylarında giyim çok önemlidir. Üst giyimde en alt katmana ter atan içinde pamuk olmayan yün veya termo içlik, üstüne ısınızı tutabilecek bir polar ve en üste rüzgar ve suya dayanıklı teknik bir ceket giymenizi tavsiye ederim. Isınmam için kat kat giyinirseniz, kendi teriniz yüzünden çok üşür ve hipotermiye selam verebilirsiniz. * Yanınızada su bulundurun. Zirve yürüyüşü sırasında, eğer bilmiyorsanız suya denk gelmeniz çok zor. Bunun için yanınızda su bulundurun. * Basite almayın. Uludağ Zirve yürüyüşü her ne kadar basit gibi görünsede, zorlayıcı hatta ölümcül bile olabilir. Özellikle kış aylarında asla ekipmansız ve yanınızda bilinçli dağcılar olmadan zirve yürüyüşü yapmaya çalışmayın. Önünüzde apaçık olan zirvenin, saniyeler içerisinde sis yüzünden önünüzü bile göremeyeceğiniz kadar zamanların olduğunu unutmayın. İlk defa zirveye yürüyecekseniz dağcılık klüpleri ile yürümenizi tavsiye ederim. Yeşil Bursa Dağcılık Klübü ( ins: Yebudak2012 ) benimde yıllardır yürüdüğüm tavsiye ettiğim bir klüptür. * Çantanızı hafif tutun. Gereksiz yüklerden kaçının, keyifli yürüyeceğim derseniz en az 5-6 saat sürer yürüyüşünüz. Bu sebeple ağır bir çanta sizi çok yorabilir. Yanınıza enerji verecek yiyecekler alın. Çöpünüzü yere atmayın. Sigara izmaritinizi dahi yanınızda götürüp, insan gibi çöpe atın. Son 4-5 yıldır buralarda sürekli çöp görmeye başladım. Ayıptır, ahlaksızlıktır, günahtır. Not: fotoğraflarda gördüğünüz yürüyüş rotası büyükdeliler köyünden başlayan rotadır. Oteller bölgesinden başlayan rota çok daha kolaydır. Kondisyonu iyi olmayanlar için oteller bölgesinden başlayan rotayı tavsiye ederim.
asude Konya
03 Kas 2021
(bir yıl önce)
Süphan'dan sonra en çok zorlandığım ikinci dağ. İnerken iliklerimize kadar ıslanmış olsak da, dört mevsimi aynı günde yaşamak çok güzeldi...
Hakan Altunok
25 Ağu 2022
(3 ay önce)
Peugeot 301 le oraya bununla mı çıkacaksın, bu çıkmaz diyen 20 ayrı kişiye selam gönderiyorum, evet o arabayla çıktım.
Volkan Yıldız
15 Nis 2021
(bir yıl önce)
Bursa ya akan suların ilk kaynağından içmek nasıl bir lüks anlatamam. O lezzeti, saflığı ... O suyla yapılan çay çorba... Aklımdan bir an olsun çıkmıyor. Bursa dan Yalova , Yalova dan İstanbul a uzanan bir manzara. Bursa da ikamet edip sağlığı yerinde olan arkadaşlar için söylüyorum. kesinlikli fırsatını buldukça çıkmanızı isteyeceğim yerlerden birisi. Bursa dışında ikamet edenlere bir şey diyemiyorum. Çünkü zirveye ne zaman çıkarsanız onlarla karşılaşırsınız.
Uludağ Kış Sporları

Uludağ Kış Sporları

Uludağ'da kayak, snowboard ve kızak gibi bir çok kış sporunu bulabilecceğiniz gibi eğer şubat ayında giderseniz Whitefeste de ...