Atlas Beach Hotel

Atlas Beach Hotel alkolsüz 4 yıldızlı bir otel. Kadın ve erkekler için özel havuz ve Spa bölümü bulunan otelde 6 yaşın üstündeki erkek çocukların kadınlara özel bölümlere, 6 yaşın üstündeki kız çocukların erkeklere özel bölümlere girişlerine izin verilmiyor. Konaklı şehir merkezine sadece 200 m ve Alanya şehrine 12 km ...

Atlas Beach Hotel

Atlas Beach Hotel alkolsüz 4 yıldızlı bir otel. Kadın ve erkekler için özel havuz ve Spa bölümü bulunan otelde 6 yaşın üstündeki erkek çocukların kadınlara özel bölümlere, 6 yaşın üstündeki kız çocukların erkeklere özel bölümlere girişlerine izin verilmiyor. Konaklı şehir merkezine sadece 200 m ve Alanya şehrine 12 km uzaklıkta bulunan Atlas Beach Hotel sakinlik arayanlar için ideal bir aile oteli. Otelde 3 farklı oda seçeneği bulunuyor. Denize sıfır konumda bulunan Atlas Beach Hotel, sığ bir denize sahip olması nedeniyle çocuklar ve yüzme bilmeyenler için de avantaj sağlıyor.

Atlas Beach Hotel alkolsüz 4 yıldızlı bir otel. Kadın ve erkekler için özel havuz ve Spa bölümü bulunan otelde 6 yaşın üstündeki erkek çocukların kadınlara özel bölümlere, 6 yaşın üstündeki kız çocukların erkeklere özel bölümlere girişlerine izin verilmiyor.  Konaklı şehir merkezine sadece 200 m ve Alanya şehrine 12 km uzaklıkta bulunan Atlas Beach Hotel sakinlik arayanlar için ideal bir aile oteli.  Otelde 3  farklı oda seçeneği bulunuyor. Denize sıfır konumda bulunan Atlas Beach Hotel, sığ bir denize sahip olması nedeniyle çocuklar ve yüzme bilmeyenler için de avantaj sağlıyor. 


Akdeniz'e bakan bir cadde üzerinde yer alan ve her şey dahil konseptiyle hizmet veren bu rahat otel, Konaklı Alaettinoğlu Kültür Parkı'na 4 km, Sealanya Dolphinpark Seapark'a ise 6 km uzaklıktadır.

İskele Mevkii Teletiye Köyü, Konaklı, 07491 Alanya/Antalya, Türkiye

Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 1215 yorumun ortalaması 3.9
Yusuf KAYA
16 Eyl 2022
(3 ay önce)
10-16 Eylül tarihlerinde konaklama yaptık. Sırasıyla anlatayım. Otele giriş yapicaz otopark yok güvenlikte duran abla ilerden dön oraya bir yere park et dedi 😲😂 Otele girdik işlemler tamam odamıza cikicaz iki tane asansör var bir de yemek saati ise hiç asansör bekleme sağlıklı yaşam için yürü 🏋️‍♂️ Odalar : 2 yıldız 604 numaralı odada kaldık. Duşakabin kapısı kapanıp açılmakta çok zorlanıyordu. Sıcak su sorunu çok vardı. Ya bir sıcak bir soğuk akıyor yada hep soğuk akıyordu. Balkon aşırı derecede kötü. İki adıma iki adım. Klimanin dış ünitesini de balkona koymuşlar otururken klimayı açmak imkansız sıcak hava oldugu gibi oturana geliyor.. oda genellikle detaylı olmasa da temizdi. Görevli ablalar yardım severdi. Restoran: 2 yıldız Yemekler genellikle soğuktu. Show büfe yapmislar birde fırın koymuşlar 6 günün 4-5 günü orada pizza yaptılar. Öyle bir pizzayı da ilk defa gördüm. Ne sucuk var ne kaşar. Lahmacun pide hayali ile gelmeyin :) Karnımızı genellikle sıcak patates denk gelirse şansımıza :)) öyle doyurduk. Salata meze yeterliydi tatlılar yetersizdi. Hergun aynı seyler. Havuzlar ve havuz sneak bar : 4 yıldız Havuzlar temizdi deniz dalgalı diye hiç gitmedik. Kaydiraklar güzeldi çocuk havuzunda çocuklarımız çok eğlendi. Gerçi 4 yaşında ki kızım yetişkin havuzunda daha çok vakit geçirdi:) Cankurtaran Muhammed işini guzel yapıyor çocuklarla oynuyor yardımcı oluyor. Bardaki Serkan güler yüzlü yardım sever işini severek yapıyor. Mehmet Ali de öyle Kötü tarafı ise tek lavabo var sıra oluyor. Mescit var tabelası var ama mescit yok ortada :) Birde fırın koymuşlar ama hiç çalıştığını görmedim. Ustası çıkmış da başkasını bulamamislar da eee bizim ne suçumuz var :) 6 gün hamburger patates vs çıktı kek saatinde bir tabak kek bir tabak kurabiye bitmeden hemen alın çünkü yenisi gelmiyor. Kısacası genç çalışanlar güler yüzlü yardim severdi ama otelin çok eksiği var. Dondurma görmedim mesela hiç :) haftada bir gün varmış. Son olarak her akşam çeşitli aktiviteler oluyor. Çocuk eğlenceleri sihirbaz Show canlı müzik akrobasi vs. Bizim tanışıp sohbet ettiğimiz çok iyi insanlar oldu Çocuğumuza göz kulak olan bizim keyif yapmamıza vesile olan İstanbullu aileye ve minik sefeya da burdan selamlar :))
Rıdvan Yurt
12 Eyl 2022
(3 ay önce)
Otelde 1 Eylül ve 6 Eylül tarihleri arasında 6 gün 5 gece olarak ailecek konakladık. Otel fiyatının aynı konseptte hizmet veren otellere göre daha uygun olması ve bazı olumsuz yorumlar bizi endişelendirse de otele ilk giriş yaptığımız andan itibaren endişelerimizin yersiz olduğunu fark ettim. İlk girişimizden itibaren erken gelmiş olmamıza rağmen müsaitlik olduğundan odamızı hemen teslim ettiler. Odalar genel olarak yeterli ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanmıştı. Temizlik hergün titiz olarak yapıldı. Hatta bazı günlerde gerekli olmadığı için biz istemedik. Yemek çeşitleri, tatlılar, mezeler yeterli ve lezzetliydi. Her dakika hem ana restoran hem de havuz barda istediğimiz içeceğe ulaşabiliyorduk. Çalışanlar eğitimli ve saygılıydı, isteklerimizi anında bıkmadan güler yüzle yerine getirdikleri için tek tek teşekkür ettim. Restoran kısmında biraz yemek kokusu vardı ama bu kesinlikle odalara gelecek ve rahatsız edecek derecede değildi. Otelin havuz kısmı güzel tasarlanmış çocuklar icin çok eğlenceli. En büyük avantajı havuzdan çıkıp isterseniz denize, denizden sıkılırsanız havuza girebileceğiniz kadar yakın mesafede idi. Deniz çocuklar için ve yüzme bilmeyenler için çok uygun. Girişi biraz taşlık ama 2-3 metre sonra kum. Klasik Alanya bölgesi denizi böyle olur zaten. Akşam animasyonları hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceliydi laf olsun diye yapılmamıştı. Özet olarak yorumlarda yazan olumsuz eleştirileri okuduğumda gerçekten anlam veremiyorum. Biz bir çok aynı konsept otelde konaklamış olmamıza rağmen fiyat performans açısından herşeyi çok beğendik ve güzel bir tatil geçirdik. Atlas Beach personellerine yönetimine emekleri ve özverileri için teşekkür ederiz. Bir sonraki tatilimiz için tereddütsüz tercih edeceğimiz bir otel.
Erdi ADALIOĞLU
20 Eki 2022
(bir ay önce)
Otelde ekim ayının başında 5 gece 6 gün konakladık. Otelin iyi yanları 1- Personel İlgili ve güler yüzlü. İstekleriniz güler yüzle hemen karşılanıyor. Resepsiyondaki bayan arkadaş ve valizleri taşıyan arkadaş çok ilgili. Snack bar da görev yapan arkadaşlar genç tatlı dilli ve güler yüzlüler. 2-Havuz ve Denizin olduğu bölüm iyi tasarlanmış gayet güzel vakit geçirdik. 3-Havuzu güzel ama kaydıraklar daha güzel olmalı. 4-Gece Animasyonlar çok iyi 5-Cankurtaranların olması ve ilgileri gayet iyi (Muşlu arkadaş ve deniz bölümünde çalışan yaşlı amca) Otelin kötü yanları 1-Yemek çeşitleri az ve lezzetsiz. Kahvaltıda tost dahi yok, Ara öğünlerde Pide, gözleme, lahmacun hiç çıkmadı, Waffle, kumpir gibi şeyler yok, bir gün pizza çıktı geri kalan hep hamburger. Pasta kurabiye saatinde erken giden alır geç kalan alamaz ve davamı yok diyorlar, halbuki ertesi gün yine aynı kurabiyeler çıkıyor ve çeşit çok az. Tatlıyı çok seven biri olarak söylüyorum tatlılar çok yetersiz ve lezzetsiz hep aynı tatlılar çıkıyor. Birde yemeklerin yağından mıdır bilmiyorum mideniz bozuluyor. 2-Odalar küçük basık ve yataklar çok rahatsız 3-Deniz-Havuz bölümüne giderken Havlu verilmemesine şaşırdık. 4-Deniz-Havuz bölümünde erkekler için mescit yok 5-Dondurma sadece bir gün çıkıyor ve biz o güne denk gelemedik. Sonuç olarak bir daha gidilir mi fiyat uygun olursa gidilir ama çok beklenti olmadan.
emrah yakut
04 Ağu 2022
(4 ay önce)
Ne büyük aşkla başladık tatile ama hevesimiz kursağımızda kaldı. Gelene de tavsiye etmem gidene de tavsiye etmem.kesinlikle gidilcek otel değil. 4 yıldız değil, 2 yıldız olarak değiştirelim daha doğru olur. odadan gelen lağım kokusu sizi derinden etkiler. yemek konusuna gelicek olursak otel yıldızı kadar düşük. Hele tatlılar efsane midemi ne kadar bozar diye düşünmekten alikoyamiyorum.hatta zehirlenirmiyim diye düşüyorum. Paranıza yazık olur. Ucuz yollu tatil yapayım derken hop bır bakmışsın paranla rezil olmussun.git çadırda yat daha iyi. Bütün hizmetler (0) sıfır 10 üzerinden 0 daha da eksi puan vermek isterim ama not alanında yok ... Oda temizliği istersin bir sonraki gün derler... bir pike istersin bir buçuk saat sonra gelir.geldiginde de edep adap bilmez, eğitimsiz personel kapı çalmak nedir bilmez . kapıda rahatsız etmeyin butonu yanmasına ragmen içeri girer.odada üstün başın müsait olmayabilir bu göz ardı edilir.Çünkü Mahremiyet Önemli değildir. Sözde İslami otel adı altında hizmet vermekte.Yalan, koca bir yalan. bunu bildirmemize rağmen ön büro müdürü Mustafa Bey'in konuyu ciddiye almayışı,umursamaz tavırları ile otele şan katmaktadır. otel ekibinin lakayt davranışlari karşı karşıya kalırsınız.gece görevlisi olan resepsiyonist Turgut beyin ilgilenmeyişi sizi çileden çıkarabilir. Tüm bunları acı bir tecrübe ile yaşamak isteyene iyi tatiller.Asla tavsiye etmem.
Esra Beluk
23 Eyl 2022
(2 ay önce)
Şu an bu yorumu otelden yapıyorum. Olumsuz yorumların bazılarını gerçekten anlamıyorum sonuçta her zaman her şey yolunda gitmeyebilir bu bi ev içinde bi otel içinde böyledir. Sonuçta bu işletmede misafirlerinin otelden mutsuz ve memnuniyetsiz ayrılmasını istemez. Otele gelecek olursak personel harika çok sıcak kanlı ve yardımseverler. Biz 404 de 5 gece kaldık ve hiç yemek kokusu almadık. Odamızı her gün temizlediler ama sıvı sabun kutusu geldiğimizden beri boştu ama biz hiç sorun etmedik kendi sabunumuzu kullandık talep de etmedik. Bu bir sorun değil bu gibi seyleri önemseyip sorun etmek sizi bu tatilde inanın mutlu etmez. Biz çok eğlendik havuz deniz otel hepsi birbirine çok yakın yemekler genel olarak çok güzeldi.tatlilar harikaydı. plaj havuz temizliği mükemmel canla başla çalışıyorlar. Gecen sene de modern saraylarda kalmistik ve durustce soylebilirim ki evet adet olarak yemek cesidi burdan cok daha fazla ama kalite olarak burasi daha iyiydi.sanirim seneye de burdayız inşallah tabi. Bizi mutsuz eden bir sey vardi ki o da otelin konsepti kalitesi degil şahit olduğumuz israflardi. Neden doldurup doldurup yemezler ki yazik,biten kaçan bisey yok. Ne zaman yemek istesen veriyorlar. Bugün kızım yemek saati uyuyordu ve sonra gidip istedik ve hiç düşünmeden yardimci oldular. Allahü Teala işletme sahibinin işlerini hayırlı bereketli eylesin bir Müslüman olarak gönül rahatlığıyla helal dairesinde tatilimizi yaptık. Mütevazı kaprisli olmayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Altis Resort Hotel

Altis Resort Hotel

Antalya Belek'te denize sıfır konumda bulunan Altis Resort Hotel, muhafazakar otel konsetpinde arayacağınız imkanların hemen hepsine sahiptir. Denize ve ...
Modern Saraylar Hotel

Modern Saraylar Hotel

Modern Saraylar Hotel her şey dahil alkolsüz bir aile oteli. denize sıfır bir konumda bulunmasa da araçla 5 ...
Adenya Hotels Resort

Adenya Hotels Resort

Adenya Resort Hotels & Spa Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunuyor. Hem denize sıfır olması hem de merkezi bir konumda ...
Selge Beach Resort

Selge Beach Resort

Her şey dahil konseptli Selge Beach Hotel, Aquajoy Su Parkı'na 17 km uzaklıkta bulunuyor.  9 farklı oda çeşidi bulunan ...
Algora Hotel Alanya

Algora Hotel Alanya

Antalya Alanya'da bulunan Algora Hotel, muhafazakar aile tatili konseptine uygun her imkanı sağlayan oteller arasındadır. Standart oda, aile odası ...