Kalkan ATV Turu
4.5 (14 Google Yorumu)

Doğa içerisinde düzenlenen ATV safari turları özel hazırlanmış parkurlarda düzenlendiği için dilediğiniz gibi hız yapabilir heyecanı deneyimleyebilirsiniz.

Doğa içerisinde düzenlenen ATV safari turları özel hazırlanmış parkurlarda düzenlendiği için dilediğiniz gibi hız yapabilir heyecanı deneyimleyebilirsiniz.Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 14 yorumun ortalaması 4.5
Fatih Temiz
26 Ağu 2021
(bir yıl önce)
Yolu Kaş, Kalkana düşen ve imkanı olanlar mutlaka tecrübe etmeli. Yaklaşık 2 saat sürüyor. Atv ler model olarak yeni değil ama takılmayın. Zamanın nasıl geçtiğinizi anlamıyorsunuz. Çiftlikte tecrübe sürüşü yaptıktan sonra pataraya doğru yola çıkıyoruz, patarada eşen çayının denize kavuştuğu yerde mola isterseniz denize girin, soğuk içecekler burada var. Dönüş yolunda kumluk alana giriliyor orada heyacan dorukta gaz vermeyi unutmayın. Oradan çocukların kullanabileceği düz bir alana geçiyoruz. Sonrasında geri dönüş. Kumluk alanlarda hayli toz oluyor, öndekini çok yakından takip etmeyin tozdan dolayı. 2 kişi rahat oturabiliyor. Yanınıza su alın. Çiftlikte hava tutarak tozdan kurtulabilirsiniz. Bir foto-kamera çekmeyi unutmayın. İyi eğlenceler.
Halim Elbay
03 Ağu 2022
(5 ay önce)
Cok guzel bir isletme gonlunuz rahat olsun, A’dan Z’ye ilgileniyorlar.
Erman Vural
22 Eyl 2020
(2 yıl önce)
Böyle tarihi yerler de gelen turistlere daha bilgilendirici işaretlerin konulması gerekiyor. Eski yazıların Türkçe açıklamaları olması kesinlikle gerekiyor. Plaja girmek için ekstra para alınması da çok doğru değil. Tek fiyat uygulanması gerekir. Tarih bakımından kesinlikle görülmesi gereken bir yer.
Betül Polat
20 Mar 2021
(bir yıl önce)
Ajans açık fakat Mart ayında hiç tur yok Tek özel turu vardır
EBUBEKIR KARAKAS
10 Ağu 2020
(2 yıl önce)
Harikaydi yine gelicem ve tavsiye ederim

Değerlendirin
Kalkan ATV Turu
4.5 (14 Google Yorumu)
Kalkan Mah, Cumhuriyet Cd. No:48/2, 07580 Kaş/Antalya, Türkiye
03 Oca 2023