Kalkan Tüplü Dalış
4.6 (47 Google Yorumu)

Denizinin altında bambaşka bir dünya saklı olan Kalkan’da dalış yapmadan dönmemelisiniz. Kısa bir dalış eğitiminin ardından Likya Batığı gibi batıkları görebilir Küçükçakıl Kıyı Resifi’nde dalabilirsiniz.

Denizinin altında bambaşka bir dünya saklı olan Kalkan’da dalış yapmadan dönmemelisiniz. Kısa bir dalış eğitiminin ardından Likya Batığı gibi batıkları görebilir Küçükçakıl Kıyı Resifi’nde dalabilirsiniz.Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 47 yorumun ortalaması 4.6
bengisu Pınar
06 May 2022
(8 ay önce)
Kıyıdan deneme dalışı yaptık, eğer dalmaktan çekiniyorsanız, korkabilirim diyorsanız çok ideal, dalmayı sevip sevmediğinizi görürsünüz. Ben çok sevdim. Hocaları da sevdik. Ekipmanlara yardım eden hoca da çok iyiydi.
Mümin Başol
04 Eyl 2021
(bir yıl önce)
Tecrübeli bir ekiple dalış yapmak isterseniz tam aradığınız mekan. İlk defa dalmama rağmen ekip sayesinde hiç zorlanmadım. Çok eğlenceli bir vakit geçirdik. Her konuda yardımcı oluyorlar. Korkmadan sizde dalışınızı yapıp deniz altının güzelliğini seyredebilirsiniz.
Nurgül Yayman
15 Eyl 2022
(3 ay önce)
Eğitmenler ve tecrübe iyiydi ancak 1 yıldızı dalış merkezinin sahibi olduğunu düşündüğüm şahsın tutumlarından dolayı kırıyorum. Kendisi hariç herkes çok saygılı ve anlayışliydi. Bizim önümüzde genc eğitmenleri sert biçimde azarladı, bizle bizi çocuk gibi hissettirmeye calisirmiscasina senli benli konuştu ve aceleci davrandı. Telefonda konuşurken de sanki işinden bıkmış bir tavrı vardı.
Murathan Sarıarslan
24 Tem 2022
(5 ay önce)
Çok güzel bir deneyimdi. Herkese tavsiye ederim ,eğitmenlerde iyidi .Korkulcak bir şey yok mükemmel
Selçuk Dernek
05 Eki 2017
(5 yıl önce)
Hoca ile birlikte dalış yapılıyor. Balıkları yakından görme şansınız var. Güzel zaman geçirmek için uygun bir yer.

Değerlendirin
Kalkan Tüplü Dalış
4.6 (47 Google Yorumu)
Kalamar Koyu, Kalkan, 07960 Kaş/Antalya, Türkiye
03 Oca 2023