Uludağ Kebapçısı Cemal Cemil Usta
4.2 (8786 Google Yorumu)

Bursa meşhur iskender kebapçısı olan Uludağ Kebapçısı Cemal Cemil Usta, Bursa yemek rehberinde altın harflerle yazan iskenderi oldukça lezzetli bir halde müşterilerine sunmaktadır. Bu Bursa meşhur iskendercisi ünlü gurme Vedat Milor'dan da beğeni toplamıştır. Bursa meşhur iskender yeri arayanlar için en popüler ve beğenilen yerlerden olan bu restoran küçük ve salaş olmasının yanında bazen popülerliği dolayısıyla sıra da bekletmektedir.

Bursa meşhur iskender kebapçısı olan Uludağ Kebapçısı Cemal Cemil Usta, Bursa yemek rehberinde altın harflerle yazan iskenderi oldukça lezzetli bir halde müşterilerine sunmaktadır. Bu Bursa meşhur iskendercisi ünlü gurme Vedat Milor'dan da beğeni toplamıştır. Bursa meşhur iskender yeri arayanlar için en popüler ve beğenilen yerlerden olan bu restoran küçük ve salaş olmasının yanında bazen popülerliği dolayısıyla sıra da bekletmektedir.Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 8786 yorumun ortalaması 4.2
Mecid U.
27 Haz 2022
(5 ay önce)
Kuklandıkları malzemeler çok güzel. Kıllanılan yağ ve et çok kezzetli. Yoğurt güzel. Bence hepsi bir araya gelince enfes bir lezzet ortaya cikmis. Fiyatlar biraz pahali ancak denemenizi tavsiye ederim. Üzüm şırası çok lezzetli. 💵 Fiyat: Porsiyon 100₺ 🅿️ Otopark sorun ancak dükkanın önünde valeler sürekli bekliyor ve aracınızı kapının önünden alıyor. Vale ücret yok ancak bahşiş vermek doğru bir yaklaşım olacaktır. 👨‍👩‍👧‍👧 Aile için güzel ancak fazla kalabalık olduğu zamanlarda hemen yiyip gitmek gerekecektir.
Serdar Daldal
26 Şub 2022
(9 ay önce)
Bursa dendimi akla ilk gelen İskender restoranıdır. Adamlar hakkını vere vere yapıyorlar çok lezzetli kuzu etinin verdiği lezzet çok belirgin. 1,5 porsiyon +1 kutu kolaya 125 tl para verdik. 35 dk dışarıda sıra bekledik içeri aldılar ve içerde 20 dk daha bekledik. Bunları göz önünde bulundurarak gelin tadın derim.
Celik Kasapoglu
08 Ağu 2022
(4 ay önce)
Dışarıda sırada beklemeyi anlıyorum ancak içeride 45 dakika beklemek pek kolay değildi. İlk yediğimde çok beğenmiştim ancak sanırım benim beğenilerim biraz değişmiş. Malesef bu sefer yediğim iskenderi beğenmedim. Artik ulkede iyi iskender yapan lokantalar var. Ben yediğim iskenderin pidelerini tereyağda hafif çevrilip kızartılmış, azıcık kıtır kıtır olmasını seviyorum. Burası yoğunluktan mıdır nedir pideyi koymuş hemen ustune döneri eklemiş getirdiler. Pideye ne tereyağ ulaşmış, ne de sos. Bildiğin saatler önce çıkmış pide. Neyse Extra sos istedik . Üstünde gelen bir iki tane et olur hani. Eskiden çok lezzetliydi. O da bi farklı geldi bana. Nasıl sert, Çocuklarımıza yediremedik o kadar. Lokantada ana yemek diye tabağına gelse geri gönderirsin. Döneri güzel lezzetliydi. Ancak ülkenin 1 numarası gibi bir yerin reputasyonuna yakışmadı bu deneyim. Saygılar
sertaç ersin
21 Oca 2022
(10 ay önce)
Duvarlardaki fotoğraflara bakmaktan önünüze bakamıyorsunuz.Lezzet gerçekten çok iyi,hatta en iyilerden diyebilirim.Sahibi bizimle ilgi alakası esnaflığı takdire şayan.Şırası da güzel,sütkeri de gayet başarılıydı.Oğlumun tam oturduğu koltukta rahmetli Levent Kırca nın oturmuş olduğunu görmek ve konseptin yıllardır değişmeden başarı ile bugünlere geldiğine şahit olmak beni mutlu etti.Güzel Bursa ya gelirseniz mutlaka ama mutlaka gidin. Hayat hızla akıp giderken ellerimizden yaşadıklarımız bize kar kalıyor.
Soydan Ersoy
13 Şub 2022
(10 ay önce)
Kendi dükkanlarında yer olmayınca çevre esnafın(kestane şekercisi, pişmaniyeci, antep işi tatlıcısı…) dükkanlarındaki masaları da kullanabiliyorlar. Hem Bursa dan ne götürülür sorusuna hızlı cevap hem de çok lezzetli bir iskender molası. Lezzet çok güzel, yağ oranı çok iyi baymıyor. Bursa da olunca Uludağ gazoz tabiki içecek opsiyonlarında var, bir de şıra var ki şeker oranı çok doğru ayarlanmış komaya sokmuyor.:) buradaki iskenderi yeme süresi bekleme süresinden kısa bilginiz olsun. Masaya oturduktan sonra ek iskender isterseniz sıraya girmiyor hızlı geliyor. Ekip çok iyi niyetli iletişim yüksek. Bence uğramadan geçmeyin.

Değerlendirin
Uludağ Kebapçısı Cemal Cemil Usta
4.2 (8786 Google Yorumu)
Uluyol Caddesi, Ulu Mahalle, 16. Şirin Sk. No:12, 16220 Osmangazi/Bursa, Türkiye
05 Oca 2023