Kumrucu Erol

Array

1980 yılından bu yana damaklarda unutulmaz bir tat bırakan, Çeşmelilerin öve öve bitiremediği ve içeriğindeki malzeme bolluğu ile Alaçatı’da ün salmış bir mekân. 

Alaçatı, Uğur Mumcu Cd. no:16 D:1F, 35950 Çeşme/İzmir, Türkiye

Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 293 yorumun ortalaması 3.4
Kubilay Karaağaçlı
18 Eyl 2022
(3 ay önce)
Kumrular gayet başarılı çılgın kumru diye bir çeşidi deneyimledik. Ortalama fiyatlar 70-80 tl bandında. Ürünler gayet lezzetliydi
Mahmut Çankaya
01 Nis 2022
(9 ay önce)
Bölgede diğer alternatiflerine göre daha iyi gibi gözükse de her şeyi ile standart bir kumru dükkanı. Lezzet olarak da ne iyi ne kötü. Fiyat olarak ise malum ivmelenmeden fazlasıyla nasibini almış.
Murat Yarar
13 Tem 2022
(5 ay önce)
Kumpir aldık üzerine malzemeler 5 liraymış. Şaka gibi bir tane haşlanmış patatesi 45 liraya satıyorlar üzerine her malzeme paraylaymış. Kapitalistler nasıl kâr edeceğini iyi biliyor. Pahalılık var diye buldukları bu yöntem muazzam. 50 liraya sat 3-4 malzemeli sat.
Bilge S
28 Haz 2022
(6 ay önce)
Dürüst bir işletme. Parayı fazla çekmişler biz fark etmemiştik arkamızdan getirdiler takdire şayan burdan teşekkür ediyoruz.
Salih Gulcimen
30 Haz 2022
(6 ay önce)
Öğlen sıcağında yengen Kumru yememize rağmen içindeki sucuk hiç kokmadı ve rahatsız etmedi. Gayet doyurucu ve yeterli geldi. Alaçatı da daha uygun fiyata doymak pek kolay değil. En iyi seçeneklerden biri burası.
Kumrucu Ömer

Kumrucu Ömer

İzmir kumrusunu sıcak ve soğuk çeşitleriyle tadabileceğiniz bir mekan.
Söğüşçü Cimbom

Söğüşçü Cimbom

Söğüşçü Cimbom, İzmir Kemeraltı ilçesinde bulunan ve İzmir'in sokak lezzetlerinden biri olan söğüşün en meşhur adreslerinden biri. ...
Şişçi Yaşar'ın Yeri

Şişçi Yaşar'ın Yeri

Efes Antik Kenti'ne olan yakınlığı ve kömür ateşinde pişirilen et yemekleriyle oldukça beğenilmektedir.
Dutlu Kahve

Dutlu Kahve

Hacımemiş Mahallesi’nde yer alan restoranda zeytinyağlı yemekleri ve mezeleri ile ünlüdür. Dut ağacının gölgesinde, çiçeklerin süslediği masaları ile ...
Eflatun

Eflatun

Birbirinden lezzetli Ege yemeklerinin sunulduğu Eflatun restorandan sos, reçel, erişte gibi ürünler de temin edebilirsiniz.