Şişçi Yaşar'ın Yeri

Efes Antik Kenti'ne olan yakınlığı ve kömür ateşinde pişirilen et yemekleriyle oldukça beğenilmektedir.

Şişçi Yaşar'ın Yeri

Efes Antik Kenti'ne olan yakınlığı ve kömür ateşinde pişirilen et yemekleriyle oldukça beğenilmektedir.

İzmir yemek yerlerinden olan Şişçi Yaşar’ın Yeri, çöp şiş ve kebap için Selçuk’ta en çok tercih edilen kebapçılardan biridir. Müşterileri tarafından oldukça beğenilen bu İzmir lokantası, özellikle çöp şiş köftesi lezzetiyle öne çıkmaktadır. Izgara kısmında duran çalışanlardan servis yapan çalışanlara kadar ilgili, özenli ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla oldukça beğenilmektedir. Kömür ateşinde yapılan ızgaranın ayrı bir lezzeti de bulunmaktadır ve bu da Şişçi Yaşar'ın Yerini öne çıkaran özelliklerden biridir.

Ayrıca Şişçi Yaşar'ın Yeri, Efes Antik Kentine 3 kilometre uzaklıkta bulunmakta olup İzmir gezilecek yerlere olan yakınlığıyla da artı puan kazanmaktadır.

 

Atatürk, Atatürk Cd. no 107, 35920 Selçuk/İzmir, Türkiye

Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 864 yorumun ortalaması 4.1
Levent Karacaoğlu
03 Eyl 2022
(4 ay önce)
İzmir Selçuk'da Efes ziyaretimizde acıkınca Selçuk da yaşayan arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine gittik Şişçi Yaşar'a. Daha doğrusu şimdi babası Yaşar'dan işletmeyi devralan oğlu Şişçi İzzet'e. Yeri tarif etmek çok kolay. Selçuk Belediyesini İzmir istikametinde geçince Akıncılar Caminin bitişiğinde. 1 porsiyon şiş 50 TL, 1 porsiyon köfte 50 TL, Cola 15 TL, domates ve közlenmiş soğan tabağı ikram. Mutfak çok küçük, hatta bir kulübeden ibaret. Bu nedenle verilen çatal bile plastikten, bu hoşuma gitmedi. Köfte ve şiş fena değil, eğer Selçuk'da karnımızı duyuralım yolumuza devam edelim derseniz öneririm. Aydın Çine köfte ve şişi lezzeti beklemeyin ancak. Çine'de lezzet ve sunum çok daha iyi.
Ercan A.
05 Haz 2022
(7 ay önce)
Enflasyonun bu kadar yüksek olduğu bir zamanda hiçbir işletmeye fiyat/performans olarak acımasız davranmamak gerektiğini düşünüyorum i. Fakat yediğim et lezzetli değildi ve beni mutlu etmedi. Porsiyon 40 lira ama gerçekten çok küçük. Bununla birlikte, salaş bir mekan olmanın kirli veya özensiz olmak ile eş anlamlı olmadığını bu tarz yerlerin öğrenmesi gerekiyor kullan - at malzemeler ile yemek keyfinimiz çok düştü. Wc yok (ücretli olan cami tuvaletine yönlrndiriyorlar), kredi kartı ile ödeme yapma imkanı mevcut
Deniz Alti
13 Nis 2022
(8 ay önce)
Selcukta cop sis yiyebileceginiz en guzel mekan. Fiyatlar uygun. Yer selcuk merkezde genellikle bos yer bulabilirsiniz. Karsisinda efes muzesi var. Aracinizi park edebileceginiz yerler mevcut. Yol kenarinda surekli bos yerler bulabilirsiniz.
Murat Bayram
26 Mar 2022
(9 ay önce)
Çöp şiş ve köfte seçenekleri bulunuyor. Her birinin porsiyonu 40 tl. Köfte çok lezzetliydi ama porsiyonu küçüktü. Çöp şiş lezzet bakımından da yetersiz seviyedeydi. Köfte porsiyonu büyürse 5te 5 ama çöp şiş öneremem
Goksemin
16 Oca 2022
(11 ay önce)
Çok uyguna iyi lezzet. Çocukla gittik çok içimize sindi. Tek sorun kapalı yeri yok onu bilerek gidin.
Söğüşçü Cimbom

Söğüşçü Cimbom

Söğüşçü Cimbom, İzmir Kemeraltı ilçesinde bulunan ve İzmir'in sokak lezzetlerinden biri olan söğüşün en meşhur adreslerinden biri. ...
Ferdi Baba

Ferdi Baba

Deniz kenarında muhteşem manzarasıyla kaliteli bir mekan. Taze deniz mahsullerinin olduğu restoranda yöreye özgü mezeleri de deneyebilirsiniz.
Şişçi Yaşar'ın Yeri

Şişçi Yaşar'ın Yeri

Efes Antik Kenti'ne olan yakınlığı ve kömür ateşinde pişirilen et yemekleriyle oldukça beğenilmektedir.
Kumrucu Ömer

Kumrucu Ömer

İzmir kumrusunu sıcak ve soğuk çeşitleriyle tadabileceğiniz bir mekan.
Kumrucu Şevki

Kumrucu Şevki

İzmir’in geleneksel lezzeti kumruyu merak ediyorsanız aradığınız yer burası.