Kumrucu Şevki
3.7 (1423 Google Yorumu)

İzmir’in geleneksel lezzeti kumruyu merak ediyorsanız aradığınız yer burası.

İzmir’in geleneksel lezzeti kumruyu merak ediyorsanız aradığınız yer burası.Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 1423 yorumun ortalaması 3.7
volkan coşgun
15 Eki 2021
(bir yıl önce)
Diger kurucular ile kıyaslarsak daha vasat, özellikle ekmeği yeterli sıcaklıkta değil, iç malzemesi biraz az geldi. Çalışanlar güler yüzlü, ama maske takmiyorlar
engin erişti
03 Tem 2022
(6 ay önce)
5 tane kumru sipariş ettik hem çok geç geldi hem de bizden sonra gelen kişilere bizden önce geldi.İstediğimiz hesap bile 15 dakikada geldi gerçekten eski tadı ve kalitesi kalmamış
Gokhan Arkman
07 Eki 2021
(bir yıl önce)
Arkadaşlarımla beraber öğlen gittiğimiz bu mekan saatten ötürü epey boştu. Hava sıcak olduğu için içeride oturduk, kapalı alanı da büyüktü ve ayrıca dışarıda da açık alanda masaları vardı. Süper çeşme yengen tostu yedim, malzemesi bol ve lezzeti de iyiydi. Doymak için iki tane yedim, iştahı fazla olan biri olarak ikisi fazlasıyla doyurdu diyebilirim. Mekanın tuvaletini kullandım ve hiç hijyenik bulmadım, temizliğe önem vermeleri gerekiyor.
Samet Çınar
13 Eyl 2021
(bir yıl önce)
Mekanın konumu güzel bir yerdedir. Önünden tramvay geçmektedir. Buradan Sandwich ve kumpir yedik. Fena değil ama çok da iyi değil. Fiyat performans olarak bakarsak daha iyi yerler var. Açık alanı mevcut. Halk bankasının hemen yanında bulunuyor.
Eray Kaplan
17 Ağu 2022
(4 ay önce)
Fotoğraf çekme imkanım olmadı. Doğrusunu isterseniz karşılanma ve uğurlanma ve servis itibariyle de içimden gelmedi. Değerlendirmelerim: 1) Konum itibariyle merkezi yerde, iyi güzel ama otopark yok. Yürüyerek gideceksiniz. 2) ortam ambiyas dışardan güzel görünüyor ama masa ve oturma grupları vb eskimiş bakımı yapılmamış rahatsız. 3) Lezzet iyi ortamala bir lezzet abartılacak bir yanı yok. Normal mahalle arası lezzetinde. 4) Servis vasat altı. Pek de olumlu sözler yazmayacağım. 5) Fiyat pahalı. Kumru 50-60 arası. Son söz: İlla buraya gelelim kumru yiyelim denecek bir özellik göremedim. Daha ucuza daha güzel seçenekler bulunur.

Değerlendirin
Kumrucu Şevki
3.7 (1423 Google Yorumu)
Bostanlı, Şht. Cengiz Topel Cd. No:9, 35590 Karşıyaka/İzmir, Türkiye
03 Oca 2023
+