Otel Antik
4.4 (594 Google Yorumu)

Ulus'ta hizmet veren otel gezilebilecek tarihi noktalara yakın olmasıyla avantaj sağlıyor.

Ulus'ta hizmet veren otel gezilebilecek tarihi noktalara yakın olmasıyla avantaj sağlıyor. Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 594 yorumun ortalaması 4.4
Mustafa Denizlioğlu
19 Eki 2022
(2 ay önce)
Gittiğimde bana verilen odada başka biri vardı, tuvalet pis bırakılmıştı. Otel personeli lütfedip odayı teslim etmeden önce kontrol etse böyle sorunlar olmaz. Ayrıca gece boyunca en az 5 defa gürültüyle uyandım. Bundan sonra uğramam. Ayrıca dikkatimi çekti otel sahibi olumsuz yorum yapan herkese nezaket dışı kaba saba laflar etmiş. Nezaket böyle olunca hizmet de bu kadar oluyor demek ki.
ufuk çelikli
26 Eyl 2022
(3 ay önce)
Eşya noktasında değişim vakitleri gelmiş ancak içinde bulunduğumuz süreçte işletmecilik bir hayli güç bir hâl aldı anlayabiliyorum, hizmet noktasında herhangi bir sıkıntısını görmedim kendilerine teşekkür ediyorum (daha güler yüzlü olunabilirdi, 1 yıldızı oradan kırdım) fiyatları gayetle uygun piyasanın baya altında, muhiti çok kötü bir noktada ne var ki ekonomik bir otel arıyorsanız adresiniz burası.
şahin yavuz
29 Kas 2022
(bir ay önce)
Otelde fiyat olarak uygun, biz 390tlye kaldık. Konumu çok iyi kalenin hemen dibinde. Lobideki beyefendi kibardı. Bu arada otel adı gibi gerçekten antik bir oteldi :)
Jreo HD
25 Ara 2022
(bir hafta önce)
Odalar geniş ferah onun dışında biraz eski yatağın yayları batıyordu.Konumu biraz kuytu köşede bir yerde.Oda ısınmıyor.
Kadri Çalışkan
20 Tem 2022
(5 ay önce)
Otel isminden de anlaşılacağı gibi antik çağdan kalmış. Tüm eşyaları tarihi eser değerindeydi halılar duvarlar sandalyeler olsun her şey çok eskiydi. Banyoda duşa kabin bile yoktu. Resepsiyonda ki arkadaşla sohbetimiz oldu sağolsun yardımcı olmak için elinden geleni yaptı. Otel çevresi pek güvenli değil gibi geldi ve ondan dolayı resepsiyonda ki arkadaş motosikletimi içeriye alalım dedi ve benim için de çok iyi olmuştu. Klimanın yanında saçma bir şekilde alçıdan kalp yapmışlar sanırım klimanın boru geçen kısmı saklamak için yapılmış ama çok saçma. Yatak örtüleri yastık örtüleri temizdi ama odanın eski eşyalarında dolayı rahatça uyuyamadım. Bir daha asla uğramayacağım bir otel.

Değerlendirin
Otel Antik
4.4 (594 Google Yorumu)
Işıklar Cad. No: 31 Altındağ, Kale, 06240 Ulus/Ankara, Türkiye
03 Oca 2023