Peçenek Döner

Ankara'da yaprak dönerin yenilebileceği en iyi mekan olan Peçenek Döner fazla meze ve salata çeşitleriyle karıştırmadan ete doyabileceğiniz bir mekandır.

Peçenek Döner

Ankara'da yaprak dönerin yenilebileceği en iyi mekan olan Peçenek Döner fazla meze ve salata çeşitleriyle karıştırmadan ete doyabileceğiniz bir mekandır.

Ankara yemek yenilecek yerler arasında bulunan Peçenek Döner, birkaç şubeye sahip meşhur Ankara dönercilerinden biridir. Peçenek Döner olarak 1977'den bugüne Ankara genelinde birçok şube ile lezzet mirasını kuşaktan kuşağa aktarmaya devam etmektedir. Ankara'da yaprak döner denilince akla gelen ilk yerlerden olan Peçenek Döner, yaprak döner konusunda en iyi mekan olarak bilinmektedir.

Peçenek Döner, diğer restoranların aksine fazla meze ve salatayla çeşitleriyle değil, etle karın doyuran bir mekan olmaktadır. Sadece döner de değil birçok pide çeşidi de bulunmakta olan bu işletmede pide fiyatları 80-90₺ arası değişmekte olup döner fiyatları ise 115-120₺ arası değişmektedir.

Ayrıca Peçenek Döner restoranı içerisinde paket olarak döner satımı da mevcuttur. Bu satımlar Peçenek Döner'in websitesinden de gerçekleşmektedir.

Zübeyde Hanım, Seçim Sk. No: 69, 06070 Altındağ/Ankara, Türkiye

Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 7726 yorumun ortalaması 4.4
HERSEY BURADA
21 Eki 2022
(2 ay önce)
Ankara’da ilk kez gittiğim bu mekan için bende bir kaç şey yazmak istedim. Başta dönerin tadı da lavaşın tadı da gayet güzeldi ve porsiyon olarak gayet doyurucuydu. Yumurtalı pidesi fena değildi. Ancak döneri biraz yağlı gibiydi ancak özelliği sanırım bu şekilde çok kuru değil ama tad olarak lezzetliydi. Fiyat performans 👍🏻 Otopark problemi olmayan bu mekanı tavsiye edebileceğim bir yer olarak listenize ekleyebiliriz 😋
Burak Akpınar
13 Eyl 2022
(3 ay önce)
İlk kez gittim ve bende bir kaç şey yazmak istedim mekan hakkında. En başta tadım olarak dönerin tadı da lavaşın tadı gayet güzeldi ve porsiyon olarak gayet doyurucuydu. Döneri bir tık yağlı gibiydi ama özelliği sanırım bu şekilde çok kuru değil ama tad olarak iyiydi. Yemekle birlikte tatlıyı da söyledim onun tadı da gayet güzeldi. Tatlının üstüne dökülen cevizi korkak bir şekilde koymadan boldan boldan koymuşlar bu da tadını gayet güzelleştirmiş. Tavsiye edebileceğim bir yer olarak yer aldı listemde. Meze olarak da bir tık daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum . Tavsiye olarak belki göz önünde bulundururlar. Fiyata da gelirsek döner 85 TL tatlı 25tl idi.
mustafa LC
26 Eyl 2022
(3 ay önce)
Ankara’da et döneri zevkle lezzetli bir şekilde tadabileceğiniz ilk yer. Dönerinde ne koku var ne de ağır bir tadı var. Yağlı olmasına rağmen rahatsız etmiyor ve doyurucu. Daha önce 2021 kasım ayında gelmiştim. Lezzetini bozmadan korumuş ve lezzeti potansiyelini arttırmış. Böyle iyi işletmelere talebin yuksek olması şaşırtıcı degil. Fiyatlar ideal seviyelerde. Kadayıfını lezzetli bulduk. Fiyat performans bir restoran.
Gizem BEDİR KESKİN
23 Şub 2022
(10 ay önce)
Döneri çok lezzetli, lavaşları yeni yapılıyor. Lezzet 10/10 sadece mekan kalabalik, surekli garsonlardan ve oturup kalkan, paket yaptirmak icin yemek yiyen insanlarin arasinda bekleyen diger ayaktaki musterilerden bir devinim ve hareket var, ugultu ve gurultu var iceride. Girdiginizde size "o masaya oturma" "bu masaya oturma" diyen garsonlar da var. Girdiginizde ayakta bekliyorsunuz sonra kendiniz yer ariyorsunuz. Cumartesi aksam gitmistik bu sekildeydi. Bir de o kadar gurultu sebebiyle garsonlar basinizin uzerinden surekli birbirlerine bagirarak sesleniyor ve anlasmaya calisiyor.
Ahmet Bozkurt
27 Mar 2022
(9 ay önce)
Maaşallah arı gibi çalışan bir işletme,döneri çok beğendim,yanında sıcak lavaş ile servis ediliyor ve beklemiyorsunuz.Salata biraz zayıf ama bu yoğunlukta normal.Ayrıca kıymalı pideyi denedim,o da gayet başarılıydı.Ayrıca tek döner 140 gr civarında,çalışanlar da gayet ilgili ve kibar,işletmeyi tebrik ediyorum.Temizliğe ayrıca dikkat edilmiş.
Peçenek Döner

Peçenek Döner

Ankara'da yaprak dönerin yenilebileceği en iyi mekan olan Peçenek Döner fazla meze ve salata çeşitleriyle karıştırmadan ete doyabileceğiniz ...
Mersinli Ciğerci Apo

Mersinli Ciğerci Apo

Ankara'nın gözde lezzet noktalarından biri olan Mersinli Ciğerci Apo, ciğer tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden biridir. Başta ciğer olmak üzere, ...
Dönerci Hamdi Usta

Dönerci Hamdi Usta

“Dönere lezzetini veren etin kalitesidir, layığıyla pişirmek tecrübeli ustanın marifetidir.” sözünün esas alan bu işletmenin sahibi, geçmişi 1855 ...
Tavacı Recep Usta

Tavacı Recep Usta

Ankara'nın en meşhur restoranlarından biri olan Tavacı Recep Usta kendine has tarzıyla üst düzey bir hizmet sunuyor.
İnözü Vadisi Dostlar Tesisi

İnözü Vadisi Dostlar Tesisi

Ankara Beypazarı'nda bulunan İnözü Vadisi Dostlar Tesisi, doğanın ve yöresel lezzetlerin buluştuğu bir mekân. İnözü Vadisi'nde konumlanmış olan ...