Türk Hava Yolları'ndan 599 Liralık Bilet

Yeni maceralara yelken açma zamanı geldi! Türk Hava Yolları, seyahat tutkunları için unutulmaz bir fırsat sunuyor. 03 Ekim 2023 ve 04 Ekim 2023 tarihlerinde başlayan bu özel kampanya ile 06 Şubat 2024 ile 04 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz seyahatlerde, ekonomik ve doğrudan uçuşlarla daha fazla yer keşfetme şansı sizleri ...

Türk Hava Yolları'ndan 599 Liralık Bilet

Yeni maceralara yelken açma zamanı geldi! Türk Hava Yolları, seyahat tutkunları için unutulmaz bir fırsat sunuyor. 03 Ekim 2023 ve 04 Ekim 2023 tarihlerinde başlayan bu özel kampanya ile 06 Şubat 2024 ile 04 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz seyahatlerde, ekonomik ve doğrudan uçuşlarla daha fazla yer keşfetme şansı sizleri bekliyor.

Türk Hava Yolları'ndan 599 Liralık Bilet: Uçmanın Şimdi Tam Zamanı!

Yeni maceralara yelken açma zamanı geldi! Türk Hava Yolları, seyahat tutkunları için unutulmaz bir fırsat sunuyor. 03 Ekim 2023 ve 04 Ekim 2023 tarihlerinde başlayan bu özel kampanya ile 06 Şubat 2024 ile 04 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz seyahatlerde, ekonomik ve doğrudan uçuşlarla daha fazla yer keşfetme şansı sizleri bekliyor. Hem ekonomik hem de keyif dolu bir yolculuk için bu fırsatı kaçırmayın. İşte Türk Hava Yolları'nın sunmuş olduğu bu benzersiz kampanyanın detayları!

Kampanya Detayları:

 • Kampanya, Türk Hava Yolları'nın İstanbul Havalimanı çıkışlı veya varışlı, yurt içi, tek yön ve direkt uçuşları için geçerlidir. Economy kabindeki bu özel fırsatı kaçırmayın!
 • Kıbrıs Ercan Havalimanı'na yapılacak uçuşlar kampanya kapsamına dâhil değildir.
 • Kampanya, sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Sabiha Gökçen Havalimanı'na yapılan uçuşlar, Türk Hava Yolları codeshare seferleri ve AnadoluJet uçuşları bu kampanyaya dâhil değildir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretler şu şekildedir: EcoFly ücret sınıfında 599 TRY, ExtraFly ücret sınıfında 849 TRY, PrimeFly ücret sınıfında 899 TRY. Bu fiyatlarla uçmanın tadını çıkarın!
 • Rezervasyon ve biletleme işlemleri aynı anda tamamlanmalıdır. Kampanya kapsamında belirtilen ücret, rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında EcoFly ücret sınıfından alınan biletlerde değişiklik ve iptale izin verilmez.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücrete tüm vergi ve harçlar dâhildir, böylece sürpriz ek maliyetlerle karşılaşmazsınız.
 • Kampanyalı biletler sınırlı sayıdadır ve belirli bir süre içinde kullanılabilir. Erken rezervasyon yaparak avantajlı fiyatları yakalayın.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretler diğer indirimlerle birleştirilemez.
 • Türk Hava Yolları, kampanya kurallarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında 98.290 adet koltuk arz edilecektir.

Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Bu özel kampanyadan yararlanmak için Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, web sitesi veya mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Unutmayın ki satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretleri değişebilir.

Not:

Kampanya grup rezervasyonları için geçerli değildir.

Bu harika kampanya ile Türk Hava Yolları, seyahat etmeyi daha erişilebilir ve keyifli hale getiriyor. Unutulmaz anılar biriktirmek ve yeni yerler keşfetmek için bu fırsatı kaçırmayın! Düşlerinizin yerine gelmesi için şimdi harekete geçin ve uçmanın keyfini çıkarın. İyi yolculuklar dileriz!

Değerlendirmeler

Google Yorumlarda 0 yorumun ortalaması 0.0
Henüz hiçbir değerlendirme bulunmamaktadır.
Kutup Ayısı Hangi Renk?

Kutup Ayısı Hangi Renk?

Böbrek taşı düşürenin halinden böbrek taşı düşüren anlar. Ama Sri Lankalı dostumuzun halinden hiçbirimiz anlamayız diye düşünüyoruz. Çünkü ...
Gobitten Beteri Var: Yüzyıl Yumurtası

Gobitten Beteri Var: Yüzyıl Yumurtası

Çocukken tahtadan roket yapanlar el kaldırsın! 🚀 Belki o zaman için fazla ilkel bulduğumuz bu oyuncaklar o kadar ...
Kayavanat Bahçesi

Kayavanat Bahçesi

Toyota manuel vites bir elektrikli otomobil üzerinde çalışıyormuş. Elektrikli araçlarda vites olmadığı için aslında bu vites sürücülere vites ...
Sahibinden Kelepir Postane (Evladiyelik)

Sahibinden Kelepir Postane (Evladiyelik)

Güney Kore madeni bulmuş görünüyor, K-pop 🎤 fabrikası kurup dünya çapında K-pop yıldızları üretmek isteyen ülke Busan şehrinde ...
Selam Dünyalı Biz Tostuz!

Selam Dünyalı Biz Tostuz!

Kaliforniya'daki Taqueria Garibaldi adlı restoran zinciri çalışanlarının işe geç gelme, kasadan para çalma gibi "günahları" işleyip işlemediğini öğrenmek ...